Formularz zgłoszeniowy

Jak to wygląda? Każdy Model / Modelka jest indywidualnie umówiony na konkretną godzinę. Lekarze najpierw przeprowadzają konsultację, analizują stan zdrowia, skóry i oczekiwania Modeli / Modelek. Dopiero po konsultacji Model / Modelka podejmuje decyzję, jakie zabiegi chce wykonać, a na podstawie oceny lekarza co do zakresu zabiegu, wyliczany jest koszt zabiegu.

Zgłosić się czy nie? Zdecydowanie nie ma się czego obawiać. Szkolenia prowadzone są pod okiem doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, który nadzoruje prawidłowy przebieg każdego zabiegu i ponosi za niego pełną odpowiedzialność. Uczestnikami szkoleń są tylko lekarze, mający czynne prawo wykonywania zawodu. Nie szkolimy kosmetyczek ani kosmetologów. Po zabiegu, zawsze istnieje możliwość odbycia powtórnej konsultacji z lekarzem – trenerem.

Po każdym zabiegu Model / Modelka otrzymuje Informację zawierającą nazwę i producenta wykorzystanego preparatu, numer serii, datę przydatności oraz imię i nazwisko lekarza odpowiedzialnego za zabieg. Przed zabiegiem Model / Modelka otrzymuje informację o zabiegu, jego charakterze, przygotowaniu do zabiegu oraz zaleceniach po zabiegu.

Model(ka) pokrywa obniżony koszt zużytego preparatu.

Zakres zabiegów wykonywanych podczas kursów:

 • usuwania zmarszczek toksyną botulinową
 • wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym
 • zabiegi na usta z zastosowaniem kwasu hialuronowego
 • wolumetryczny lifting twarzy
 • leczenie nadpotliwości
 • leczenie bruksizmu, uśmiechu dziąsłowego
 • osocze bogatopłytkowe (m.in. twarz, szyja, dekolt, włosy)
 • mezoterapia (m.in. twarz, szyja, dekolt, włosy)
 • karboksyterapia (m.in. twarz, włosy)
 • nici PDO
 • peelingi medyczne.

Zabiegi są wykonywane przy użyciu najlepszych dostępnych preparatów na rynku renomowanych producentów. Znieczulenie jest nieodpłatne. W czasie wykonywania zabiegów, w gabinecie medycznym przebywa tylko jeden/-na Model(ka).

 

Opinie

Dorota, 52 lata. Polecam zabiegi w Youvena. Wyróżnia je miła, serdeczna atmosfera, wysoka jakość preparatów i opieka kompetentnego lekarza prowadzącego szkolenie, który odpowiada na każde pytanie pacjenta i rozwiewa wszelkie jego wątpliwości. W moim przypadku była to dr Urszula Brumer – naprawdę znakomity specjalista medycyny estetycznej, lekarz z ogromnym doświadczeniem, co od razu widać. Muszę też wspomnieć o dobrej cenie – zdecydowanie na moją kieszeń. Zabieg osoczem bogatopłytkowym, któremu się poddałam, może nie daje tak spektakularnych rezultatów natychmiast po zastosowaniu preparatu, takich jak na przykład wypełnienie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym. Działanie osocza bogatopłytkowego jest „opóźnione”, ale już po dwóch trzech tygodniach widać poprawę kolorytu i stanu skóry, wygładzenie zmarszczek, zwiększenie jej napięcia. Dla mnie najważniejszy jest jednak naturalny efekt, bez przerysowań, zmiany rysów twarzy.

Ewelina, 29 lat. W klinice korzystałam z botoxu. Ponieważ był to mój pierwszy raz, mocno się stresowałam – w końcu to przekroczenie pewnej granicy dla kobiety. Jednak dzięki sympatycznej atmosferze i profesjonalnemu podejściu wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie, a stres odszedł momentalnie. Polecam, tym bardziej, że cena zabiegu jest bardzo korzystna.

Zofia, 61 lat. Miałam bardzo zniszczoną skórę twarzy (słońce, papierosy). Zdecydowałam się wziąć udział w szkoleniach jako pacjentka w YOUVENA i na zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i botoxu. Wcześniej korzystałam z tego rodzaju w firmie konkurencyjnej i nie byłam tak zadowolona (pojawiały się po nich liczne siniaki), lekarz nadzorujący nie był w stanie dopilnować uczących się lekarzy ze względu na zbyt dużą liczbę modelek, które w tym samym czasie były w gabinecie ze mną. Po zabiegu w YOUVENA nie miałam ani jednego siniaczka, wyglądam na ponad 10 lat mniej! Poza tym, co dla mnie jest bardzo ważne, podczas zabiegu w gabinecie jest tylko jedna pacjentka dzięki czemu lekarz prowadzący skupia swoją uwagę tylko na mnie! I pracują na prawdziwym botoxie. Bardzo polecam i będę tam wracała!

Beata, 46 lat. Korzystałam z usług Youvena jako “MODELKA” jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie wykonany zabieg pod okiem doświadczonego lekarza. Polecam serdecznie. Sama czekam z niecierpliwością na kolejny wolny termin, żeby znowu skorzystać z usług firmy.

youvena_contact

Zdobywaj wiedzę na najwyższym poziomie